Adonai Fest - základné aktualizované informácie o festivale


...prihlás sa
a pošli to ďalej...
...návštevnosť stránky...

Hit Counter... podporili nás...


mestská časť
Košice - Sídl. KVPrímskokatolícka farnosť
Košice - Sídl. KVP

...aktualizované...

24. 8. 2013Adonai Fest 2011

Ďalší diel festivalu predo dvermi...

Vedieť treba v živote veľa vecí - avšak teraz jedna z najdôležitejších je táto:

Hudobný festival ADONAI FEST
sa uskutoční v sobotu 22. septembra 2012.

A to nie je všetko - vedieť treba aj to, že práve Vy ste na toto jedinečné hudobné podujatie pozvaní! A pozvaní sú, samozrejme, aj vaši príbuzní, priatelia, spolužiaci, známi, vo všetkých vekových kategóriách (z toho predovšetkých mládežnícka garnitúra). Preto je najvyšší čas si na 22. septembra naplánovať voľno - však taký jedinečný kultúrny zážitok si predsa nenecháte ujsť!


Prehľad základných informácií

 KTO BUDE VYSTUPOVAŤ: tešiť sa môžete na vystúpenia známych ale aj menej známych (ešte neobjavených) slovenských gospelových skupín. Okrem toho program sľubuje niekoľko prekvapení, pestrý program pre deti, bez zážitkov však určite neodídu ani tí vekom starší. Viac info nájdete v programe.


 ČAS A MIESTO FESTIVALU: v sobotu 22. septembra 2012 o 10.00 v kostole na Sídlisku KVP v Košiciach (nad poliklinikou) začneme sv. omšou. Potom sa celé dianie presunie do areálu cirkevnej školy na Čordákovej ulici. Podrobnejšie informácie nájdete v sekcii miesto festivalu a doprava.


 VSTUPNÉ: bude - vo výške 1 €, deti a dôchodcovia majú vstup úplne zadarmo . Vstupenky budú zlosovateľné v tombole, ktorá opäť bude pestrá a... však sa nechajte prekvapiť!


 OBED: bude - podobne ako pred rokom, chutný a výživný, po sv. omši, tentoraz v cirkevnej škole na Čordákovej ul. a za neveľa eurocentov


 UBYTOVANIE: počas festivalového víkendu (okolo 22. 9. 2012) ponúkame možnosť ubytovania. Podrobnejšie informácie o registrácii nájdete v sekcii ubytovanie.


 SPOLIEHAME SA AJ NA VÁS: festival sa blíži, a či tu budú aj vaši kamaráti, známi nezávisí len od nás. Preto vás pekne prosíme, šírte festivalové ohlasy do sveta . Tieto odkazy vám určite pomôžu:
    :: Adonai Fest na FACEBOOKu
    :: festivalový plagát, banner a iné upútavky
    :: webstránka ADONAIFEST.SKTakže ešte raz - prečo sa oplatí prísť:

  1. skoro úplne voľný vstup (za skutočne minivstupné),
  2. výborný program (vrátane obedu, ale za vlastné :),
  3. maximálne srdeční organizátori,
  4. a to všetko v nádhernom slnečnom počasí (dážď nemá šancu )